Світ

«Громадське.Світ»: Генасамблея ООН, погляд з Франції на Україну та візит Папи Римського у країни Балтії

26 вересня, 2018 14:43
Світ/«Громадське.Світ»: Генасамблея ООН, погляд з Франції на Україну та візит Папи Римського у країни Балтії
Зберегти
Вигляд
Відкриття 73-ої Генасамблеї ООН, як влада Франції сприймає Україну та візит Папи Римського у країни Балтії. Про це сьогодні говоритимемо в ефірі програми «Громадське.Світ» о 21:10.

Відкриття 73-ої Генасамблеї ООН, як влада Франції сприймає Україну та візит Папи Римського у країни Балтії. Про це сьогодні говоритимемо в ефірі програми «Громадське.Світ» о 21:10.

У Нью-Йорку розпочинається 73-тя сесія Генасамблеї ООН. Участь у ній візьмуть лідери близько 200 держав, у тому числі і президент України Петро Порошенко. Чого очікувати від засідання Генасамблеї? Якими будуть головні теми обговорення світових лідерів? І з яким посланням їде туди президент України?

Про це поговоримо з Олексієм Макеєвим, політичним директором Міністерства закордонних справ України.

Погляд із Франції. Як президент Макрон сприймає Україну і чи вистачає французам інформації про неї?

Історичний візит. Папа Римський у країнах Балтії — вперше за 25 років Франциск відвідує Латвію, Естонію, Литву.

Культурна дипломатія. Як українське кіно за кордоном здатне змінити уявлення про країну? Розмова з програмною координаторкою Docudays UA Ольгою Бірзул.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Світ»: Ультраправі рухи в Європі, австрійський канцлер в Києві та чого очікувати від Меркель

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти