Про що домовилися Володимир Путін та Дональд Трамп на саміті у Гельсінкі? Хто виявився сильнішим у протистоянні президентів двох найпотужніших країн світу? Якими є наслідки саміту для України? Зустріч Путіна і Трампа ‒ одна з головних подій літа та основна тема програми Громадське Світ, яка вийде в ефір сьогодні о 21:10. Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить підсумки саміту з Данилом Лубківським,

Про що домовилися Володимир Путін та Дональд Трамп на саміті у Гельсінкі? Хто виявився сильнішим у протистоянні президентів двох найпотужніших країн світу? Якими є наслідки саміту для України? Зустріч Путіна і Трампа ‒ одна з головних подій літа та основна тема програми «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:10.

Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить підсумки саміту з Данилом Лубківським, дипломатом, екс-заступником міністра закордонних справ.

Крім того, у програмі:

  • Чотири роки жалоби. У річницю катастрофи літака МН17 над Донбасом батьки загиблих дітей розповідають журналістам Громадського свою історію та вимагають покарання винних.

  • Рука Кремля на Балканах. Чи організує Москва переворот у Македонії та чому Греція вислала російських дипломатів?

  • Не образили б і мухи? Письменниця Славенка Дракуліч про суди над балканськими військовими злочинцями.

  • Кінець 20-річної війни. Чи принесе угода між Ефіопією та Еритреєю мир африканським країнам?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: