Технології

«Громадське.Світ»: Війна соцмереж з фейками, вибори в Швеції і роковини теракту 11 вересня

12 вересня, 2018 15:59
Технології/«Громадське.Світ»: Війна соцмереж з фейками, вибори в Швеції і роковини теракту 11 вересня
Зберегти
Вигляд
Соціальні мережі почали війну з фейками. Фейсбук і твітер анонсували заходи боротьби з арміями тролів та дезінформацією. Що вони роблять і наскільки це ефективно? Та чи може стати в нагоді досвід України у протистоянні інформаційній війні? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» з Володимиром Єрмоленком, яка вийде в ефір сьогодні о 21:10. Гостею студії буде Катерина Крук, політологиня, аналіт

Соціальні мережі почали війну з фейками. Фейсбук і твітер анонсували заходи боротьби з арміями тролів та дезінформацією. Що вони роблять і наскільки це ефективно? Та чи може стати в нагоді досвід України у протистоянні інформаційній війні? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» з Володимиром Єрмоленком, яка вийде в ефір сьогодні о 21:10. Гостею студії буде Катерина Крук, політологиня, аналітик порталів StopFake та European Values.

Окрім того, у програмі:

  • Швеція дрейфує вправо. Що зміниться після успіху неонацистів на виборах?
  • Смолоскипи та багатотисячні марші. Як відзначають день Каталонії — перший після проголошення незалежності
  • Діти в автозаках. Чому на протестах проти пенсійної реформи в Росії затримували неповнолітніх? Розмова з журналісткою «Нової газети» Вікторією Івлевою
  • День, який змінив світ. Як наслідки терактів 11 вересня відчуваються сьогодні?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Світ»: Ультраправі рухи в Європі, австрійський канцлер в Києві та чого очікувати від Меркель

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти