30 серпня в Октябрському районному суді Полтави адвокат обвинуваченого у вбивстві Віталія Петрова Марина Розанова погрожувала журналістам.

Про це повідомляє кореспондентка ГромадськогоТБ.Полтава, яка була присутньою на засіданні.

У перерві в засіданні Марина Розанова сфотографувала журналістів та пообіцяла викласти фото на порносайти, якщо її світлину десь опублікують.

За словами журналістки ГромадськогоТБ.Полтава Ольги Дудки, після засідання, коли всі пристрої для запису були вимкнені, Марина Розанова в коридорі суду схопила її за руку, пригрозила поголити її наголо та затягати по судах, якщо її фото десь з'явиться.

Також повідомляється, що до погроз долучився батько обвинуваченого Юрій Петров. Зокрема погрози з його боку звучали на адресу журналіста інтернет-видання «Полтавщина» Миколи Лисогора.

Після суду журналістам Громадського ТБ.Полтава повідомили, що адвокат Віталія Петрова є дружиною полтавського прокурора. Ми перевірили цю інформацію. У декларації прокурора прокуратури Полтавської області Юрія Розанова за 2014 рік у графі "Члени сім'ї декларанта" вказано прізвище та ініціали його дружини: Розанова М.В., що збігаються з ініціалами адвоката (Розанова Марина Валеріївна).

Фото Марини Розанової були опубліковані на її особистій сторінці у Facebook, однак через кілька годин після судового засідання вони були видалені.

Зауважимо, що Віталія Петрова звинувачують у вбивстві, яке було скоєне 30 грудня 2015 року на вулиці Калініна в Полтаві з травматичного пістолета. Потерпілий помер у лікарні. 

Поділитись: