УКРАЇНА

Громадські наглядачі у Криму заявили про «поліпшення здоров’я» політв’язня Абдуллаєва

30 квітня, 2018 16:23
УКРАЇНА/Громадські наглядачі у Криму заявили про «поліпшення здоров’я» політв’язня Абдуллаєва
Зберегти
Вигляд
Представники Громадської наглядової комісії анексованого Криму відвідали політв’язня Узеіра Абдуллаєва у СІЗО Сімферополя.

Представники Громадської наглядової комісії анексованого Криму відвідали політв’язня Узеіра Абдуллаєва у СІЗО Сімферополя. У комісії заявили, що стан кримського татарина «поліпшується».

Про це йдеться на сайті українського омбудсмена Людмили Денісової, яка звернулася до російської колеги з приводу Абдуллаєва.

«Станом на 30 квітня, стан здоров'я затриманого Узеіра Абдуллаєва поліпшується, він самостійно пересувається за допомогою тростини та жодних скарг не висловлює», — заявили кримські громадські наглядачі у звіті після відвідування СІЗО.

Також зазначається, що Абдуллаєв після погіршення стану здоров'я та підвищення температури тіла звернувся до чергових — його оглянув медспівробітник після двох годин очікування.

«Його права не порушують, усе необхідне затриманий має, висловлює одне побажання — надати йому, як мусульманину, халяльну їжу», — йдеться у звіті з окупованого піострова.

Раніше правозахисники повідомили, що політв'язень Узеір Абдуллаєв, який близько 1,5 року незаконно утримується у в'язниці в окупованому Криму, потребує негайної госпіталізації. За попередніми даними, у нього зараження крові і йому потрібна термінова госпіталізація.

Речниця МЗС Мар'яна Беца заявила, що Абдуллаєв у критичному стані. Відомство вимагає допустити до нього українських лікарів.

Пов`язані новини