У ВООЗ сказали, що пік захворюваності на коронавірусну інфекцію ще попереду, сьогодні в Києві йшов сніг, і ми в редакції вже навіть пожартували, що далі буде вже сарана.

Говоримо сьогодні в ефірі не тільки про коронавірус, але і про пожежі. В Чорнобилі горить трава, горять дерева. Надзвичайники гасять, влада звітує що все під контролем. На щастя, пішов дощ, тож відкритого полум'я вже немає.

Богдан Кутєпов проривається до зони, вдалося йому це чи ні — побачимо в прямому ефірі.

Але наслідки пожежі залишилися і чому вони виникли, залишається ще зрозуміти. Говоримо з екологами, МВС, науковцями-ядерниками і розбираємося, над чим нам ще варто задуматися, окрім коронавірусу щоб зберегти власні життя і здоров'я. Вітер дме в бік Білорусі, тож ще вмикаємо науковця звідти, який розкаже, як в країні відчули пожежі в Чорнобилі.

Також зв’яжемося з колегами з Росії і запитаємо їх, чи справляються лікарні з більш ніж 20 тисячами захворілих на COVID-19 і як в Росії радять святкувати Великдень.

Дивіться також інші «Хроніки коронавірусу» у розділі відео на сайті hromadske.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: