Ви подивилися фільм про рік президенства Зеленського? Ми подивилися і навіть спробували йому відповісти — Таня Безрук відповідає Зеленському. А Кирило Тимошенко — заступник керівника Офісу президента розкаже за чиї кошти зняли фільм і як його роздавали на телеканали. 

Локальні спалахи коронавірусу по Україні. У Вишневому Київській області весь гуртожиток на самоізоляції і там позитивний тест на коронавірус мають понад 70 людей. Всі вони залишаються в гуртожитку разом із неінфікованими. Як вдається самоізолюватися і чи вдається? Вмикаємо жителя гуртожитку. 

А в Олександрівській лікарні Києва закінчуються ліжка в інфекційному відділенні. Там навіть лікуються четверо людей з Почаївської Лаври. У департаменті охорони здоров'я не змогли пояснити чому, але розказали що поки все під контролем і лікарень і лікарів вистачає. 

МОЗ звинувачують у корупції, мовляв вони закупають халати для лікарів не там де вигідно для держави, а там де вигідно для самих міністрів охорони здоров'я — спочатку Ємці, тепер — Степанова. Намагаємося розібратися хто правий, а хто винуватий.

Дивіться також інші «Хроніки коронавірусу» у розділі відео на сайті hromadske.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: