Народні депутати збирають на позачергове засідання Верховної ради. З’ясовуємо, які питання на порядку денному в парламенті. Україна закрила кордони, але не всі українці встигли повернутись. Скільки українців залишилось за межами країни та як зустрічають тих, хто повернувся. В Україні та світі збільшується кількість хворих на коронавірус — в групі ризику медичні працівники. Слідкуємо, що відбувається в лікарнях.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: