Група представників демократичної партії в Конгресі США оголосила про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Група представників демократичної партії в Конгресі США оголосила про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє «Голос Америки». ​

Шість демократів на чолі з сенатором Стівеном Коеном опублікували документ, в якому звинуватили президента в порушенні американської Конституції.

Як приклад автори ініціативи наводять звільнення директора ФБР Джеймса Комі, а також тиск на суди й органи правосуддя. Група демократів закидає президентові ухилення від публікації своїх податкових декларацій. Звернення конгресменів передали до Палати представників.

Конституція США передбачає можливість імпічменту президента. Для цього необхідно зібрати більшість голосів у палаті представників, а відтак заручитися підтримкою двох третин членів Сенату.

У липні в Конгрес унесли пропозицію про імпічмент, але вона не знайшла підтримки серед конгресменів. Як альтернативу демократи запропонували заснувати незалежну комісію й доручити з’ясувати, чи була під час президентських перегонів змова між командою Трампа і Кремлем.

У жовтні американський мільярдер Том Стайєр розпочав кампанію за імпічмент Трампа.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: