Члени сенатського комітету збройних сил Джон Маккейн, Ліндсі Грехем та Джек Рід, а також лідер Демократів Чарльз Шумер виступили із спільною заявою у відповідь на дані ЦРУ про російське втручання у президентські вибори

Члени сенатського комітету збройних сил Джон Маккейн, Ліндсі Грехем і Джек Рід, а також лідер Демократів Чарльз Шумер виступили із спільною заявою у відповідь на дані ЦРУ про російське втручання у президентські вибори, які пройшли восени.

Про це повідомляє прес-служба сенатського комітету збройних сил США.

«Протягом багатьох рогів іноземні супротивники спрямовували кібератаки на американьску економічну та військову інфраструктуру, крадучи в цей час нашу інтелектуальну власність. Зараз під прицілом наші демократичні порядки. Останні доповіді про російське втручання у наші вибори має бентежити кожного американця», — йдеться в заяві.

Зокрема, наголошується на ризики ураження виборчої системи як «серця вільного суспільства».

«Демократи і республіканці мають працювати разом і в сфері повноважень Конгресу, аби досконально вивчити останні події і винести комплексні рішення для стримування кібератак і подальшого захисту від них», — наполягають сенатори.

Вони також наполягають на тому, що розслідування і подальша робота із захисту від кібератак не може бути проблемою якоїсь одної партії.

«Ставки надто високі для нашої країни. Ми заприсяглися співпрацювати у двопартійному режимі, і ми шукатимемо шляхи для об’єднання наших колег навколо цілей розслідування і припинення смертельних небезпек, які створюють кібератаки, проведені іноземними урядами проти нашої національної безпеки», — наголошують посадовці.

Раніше повідомлялося, що розслідування російського впливу на вибори в США може об’єднати Демократів з Республіканцями.

Згідно з заявою ЦРУ, Росія допомогла Трампу перемогти на президентських виборах.

Нагадаємо, США офіційно звинуватили російські компанії у хакерських атаках з метою втручання у виборчий процес. 

В Демократичній партії США заявляли про неодноразові атаки російських хакерів на комп’ютерні системи організації.

На переконання розвідки США, Росія продовжить кібератаки і після перемоги Трампа.

Поділитись: