В Голосіївському райсуді Києва прокурори допитали затриманого на Донбасі російського спецпризначенця Єрофєєва.

Затриманий ГРУшник заявив, що йому не доводилося вбивати, однак дії бойовиків на Донбасі не вважає злочинами, повідомив кореспондент Громадського.

«Ніколи не доводилося вбивати. Було відомо, що в результаті дій підрозділів гинуть люди. Але я не вважаю це вбивством. Це частина бойових дій», – заявив він.

За словами Єрофєєва, він приїхав в окупований Луганськ після запрошення другого затриманого ГРУшника Алєксандрова.

Також заявив, що нібито писав рапорти на звільнення зі своєї військової частини в РФ, однак підтвердження щодо звільнення, за його словами, не дочекався. Також він не зміг «згадати» точну назву військової частини, де служив понад 10 років.

Водночас, ГРУшник відмовився відповідати на питання, на підставі чого він нібито хотів звільнитися.

«Приблизно на початку лютого пішов у відпустку і, вважаючи себе звільненим, поїхав у Луганську область. Але наказ не підписував, лише писав рапорти. Я не отримував жодного грошового забезпечення, їхав за ідею», – сказав Єрофєєв.

Також Єрофєєв додав, що під час перебування на окупованій території Луганської області за ним була закріплена гвинтівка ВСС «Винторез» та автомат АК-74.

На засіданні планувалось допитати свідків захисту – російських військовослужбовців з СЦКК. Однак вони, не з’явились на засідання. За словами адвокатів, їх не відпустило керівництво.

На попередньому засіданні були зачитані пояснювальні рапорти бойовиків так званої «ЛНР». Крім того, суд відмовив адвокатам російських спецпризначенців Алєксандрова і Єрофєєва щодо допиту бойовиків так званої «ЛНР» у режимі відеоконференції через програму Skype.

Нагадаємо, раніше судді Миколі Дідику, який веде справу російських ГРУшників Єрофеєва та Алєксандрова, надали охорону після того, як у Голосіївському суді Києва влаштували пожежу у його кабінеті.

Поділитись: