Підрозділ «Грузинський легіон», учасники якого беруть участь у бойових діях на Донбасі, заявив, що перейшов до іншої бригади ЗСУ.

Підрозділ «Грузинський легіон», учасники якого беруть участь у бойових діях на Донбасі, заявив, що перейшов до іншої бригади ЗСУ.

Про це російському виданню РБК повідомив командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі.

Водночас Мамулашвілі не уточнив, до якої саме бригади перейшли бійці легіону.

«Це був внутрішній конфлікт з керівництвом 54-ї бригади, яку ми покинули. Ми перейшли в іншу бригаду з більш компетентним командиром. «Грузинський легіон» не покине Україну, поки не буде виграна війна і поки окуповані Росією території не повернуться під юрисдикцію України », - сказав Мамулашвілі.

Він додав також, що вихід з 54-ї ОМБР не пов'язаний з конфліктом політика Михайла Саакашвілі і президента України Петра Порошенка.

«Абсолютно ніяких політичних мотивів. Я зробив заяву, що в політичних процесах будемо брати участь в Грузії, чиїми громадянами ми є», — додав він.

Нагадаємо, 6 січня «Грузинський національний легіон» заявив про вихід зі складу 54-ї окремої механізаованою бригади ЗСУ.  Мотивом бійці легіону назвали «некомпетентність керівництва бригади». 

У свою чергу, у бригаді заявили, що «легіону з такою назвою у складі 54-ї ОМБР ніколи не було».

«Грузинський національний легіон» заснований у 2014 році, з 24 лютого 2016 року легіон увійшов до складу 25-го мотопіхотного батальйону «Київська Русь» ЗСУ.

Поділитись: