Світ

Гуманітарна катастрофа у Сирії, праві й популісти на виборах в Італії та український агробізнес в ЄС

28 лютого, 2018 22:31
Світ/Гуманітарна катастрофа у Сирії, праві й популісти на виборах в Італії та український агробізнес в ЄС
Зберегти
Вигляд
4 березня в Італії відбудуться парламентські вибори. За опитуваннями, лідирують популісти, велику підтримку також здобувають праві партії.

Сьогодні у програмі Громадське.Світ о 21:00 разом з експертами аналізуємо те, якою буде нова влада в Італії та що це означає для ЄС.

Також у програмі:

  • Вижити у пеклі — історії очевидців із сирійської Східної Гути, що вже більше тижня перебуває в облозі та піддається постійним обстрілам, внаслідок яких загинуло понад 500 людей.

  • Чи може Україна годувати світ — що відбувається з аграрним експортом України чи поверне вона статус «житниці Європи»?

  • Історичні маніпуляції у Польщі — у розмові з професоркою Варшавського університету аналізуємо вплив закону «Про Інститут національної пам’яті» на українсько-польські відносини

  • Майдан очима американського історика — інтерв’ю з авторкою книги «Українська ніч: інтимна історія революції» Марсі Шор.

  • Як трансформувати українську армію та яким є її імідж на Заході — розповідає директор Центру вивчення конфліктів Кейр Джайлс.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини