Політика

Гуманітарну допомогу на Донбас має доставляти Україна, а не Ахметов – Семенченко

Політика/Гуманітарну допомогу на Донбас має доставляти Україна, а не Ахметов – Семенченко
Зберегти
Вигляд

Народний депутат України Семен Семенченко переконаний, що доставку гуманітарної допомоги на окуповані території має організовувати українська влада та міжнародні організації, а не Фонд Ріната Ахметова.

Про це він заявив в ефірі Громадського.

Також, щоб забезпечити доставку гуманітарної допомоги мешканцям окупованих територій Донбасу, на його думку, необхідно по-перше взяти на облік людей, яким вона справді потрібна; по-друге забезпечити перевірку того, хто саме отримує цю допомогу.

«Нам не потрібна перевірка при відправці, потрібна при отриманні… Нам треба довести, що ця допомога насправді дійде до людей», – заявив Семенченко.

При цьому він не сказав, що чекає вантажі Фонду поки вирішуватимуться ці питання на державному рівні.

У свою чергу представниця Фонду Римма Філь наголошує, що впродовж чотирьох місяців доставка гуманітарної допомоги на окуповані території Донбасу відбувається саме за допомогою міжнародних організацій, які постійно контролюють вміст конвоїв. Окрім того, вантажі регулярно оглядають представники українського МНС.

Вона наголосила, що жодного разу за чотири місяці Фонд не возив ані термобілизни, ані горілки та цигарок.

Одночасно вона повідомила, що наступного разу гуманітарну допомогу від організації планується відправити завтра, 18 грудня.

Пов`язані новини