Український гурт«ДахаБраха» взяв участь у створенні музичного супроводу до анімаційної картини студії «Анімаград». У прокаті стрічка з'явиться у 2019 році.

Тизер фільму «Мавка. Лісова пісня» показали на берлінському кіноринку European Film Market. Стрічка заснована на драмі-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

8-10 березня картину представлять на європейському пітчингу Cartoon Movie. Там і відбудеться прем'єра тизеру, музику до якого написала «ДахаБраха».

 Марко Галаневич, учасник гурту «ДахаБраха» 

Цей проект здався дуже близьким до того, чим ми самі займаємось: адже береться хрестоматійний, суто український матеріал – п’єса Лесі Українки про Мавку – й далі робиться експеримент, який перетворює цей матеріал на більш актуальний для сучасного життя. Це нам близько – адже ми так само беремо старовинні прадавні пісні й експериментуємо з ними.

Центральна музична тема анімаційної картини, мелодія головного героя Лукаша, записана оркестром, разом з гуртом «ДахаБраха» та мультиінструменталістом Максимом Бережняком, який володіє технікою гри на більш ніж 50 інструментах.

Нагадаємо, саме музика є одним з ключових елементів «Лісової пісні» — завдяки майстерній грі на сопілці, головний герой Лукаш знайомиться з Мавкою.

«ДахаБраха» — український етно-хаос гурт, що був сформований Владом Троїцьким у театрі «Дах». На рахунку команди 5 окремих альбомів («На добраніч», «Ягудки»,  «На межі», «Light» та «Шлях») і один, записаний разом з білоруським тріо PortMone («Хмелева project»).

Поділитись: