Солдат Андрій «Ефа» Байбуз загинув у першому бою на Світлодарській дузі. Його тіло лишилось на території, підконтрольній бойовикам.

Солдат Андрій Байбуз і лейтенант Микита Яровой загинули в боях за Світлодарську дугу першими ще 18 грудня. Але їхні тіла лишились на території, підконтрольній бойовикам. 

Забрати їх вдалось лише з третьої спроби —  через тиждень після смерті.

В обох — кульові снайперські поранення, несумісні з життям. Обох не катували.

Солдат Андрій «Ефа» Байбуз був пораненим в обидві ноги в цьому бою. Коли бійці 54-ї бригади намагались забрати поранених і контужених, «Ефа» попросив його залишити і не забирати з поля бою, а забрати молодого пораненого хлопця.

Бійці, що були в бою, кажуть, що він ще встиг зателефонувати матері. А місяць тому «Ефа» одружився.

Микиті «Шайтану» Яровому був всього 21 рік. Він був наймолодшим командиром роти в 1 батальйоні. Саме «Шайтан» вів в бій людей. Загинув першим.

У нього залишилась вагітна дружина.

Раніше повідомлялося, що у місті Щастя Луганської області українській стороні були передані тіла двох військових, які загинули на Світлодарській дузі 18 грудня.

Нагадаємо, на Світлодарській дузі під Дебальцевим за даними штабу АТО 18 грудня загинули 5 військових ЗСУ.

Один військовослужбовець Збройних сил України потрапив у полон під час боїв на Світлодарській дузі 18 грудня.

В ніч на 21 грудня в районі Світлодарської дуги поблизу Луганського загинув один боєць ЗСУ, ще один отримав серйозне поранення.

Бійці 25 батальйону «Київська Русь», що стоять на позиціях на Світлодарській дузі розповіли подробиці бою, який відбувся 21 грудня.

Бойовики протягом 22 грудня двічі атакували, намагаючись повернути позиції, які нещодавно зайняли українські військові на Світлодарській дузі поблизу селища Луганське.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile