Політика

Ігор Додон: Відносини з Європейським Союзом збережуться

Політика/Ігор Додон: Відносини з Європейським Союзом збережуться
Зберегти
Вигляд
Додон пообіцяв, що буде президентом для всіх громадян Молдови та збереже хороші відносини з усіма країнами.

Відносини Молдови з Європейським Союзом після обрання президентом голови Партії соціалістів Ігоря Додона не зміняться. Про це заявив новообраний президент країни, повідомляє Point.md.

Додон пообіцяв, що буде президентом для всіх громадян Молдови та збереже хороші відносини з усіма країнами.

«Президент не може бути проросійським або проєвропейським. Президент захищатиме інтереси Молдови. Я буду захищати інтереси наших громадян: не росіян, не європейців і не румунів. Я буду захищати інтереси всіх людей, що живуть в Молдові, незалежно від їхніх ідеологічних і геополітичних поглядів. Збережуться абсолютно всі відносини з Європейським союзом. Багато європейських лідерів мене вже привітали», — сказав він.

Повідомляється, що голова делегації Євросоюзу в Кишиневі Піркка Тапіола зазначив: відносини між ЄС і Молдовою настільки серйозні, що їх нелегко буде дестабілізувати або припинити. Посол ЄС також додав, що після перемоги на виборах соціаліста Ігоря Додона він продовжить працювати з молдовською владою у сфері реалізації реформ.

Тапіола також привітав прагнення Молдови підтримувати хороші відносини з усіма країнами і відзначив, що умови Угоди про асоціацією з ЄС успішно виконується.

Нагадаємо, у Молдові після президентських виборів почалися акції протесту. Учасники вимагають проведення повторних виборів, оскільки вважають, що 13 листопада вибори були сфальсифіковані.

Пов`язані новини