Життя

Ігор Суркіс: «Будемо доводити УЄФА, що расизму на трибунах не було»

Життя/Ігор Суркіс: «Будемо доводити УЄФА, що расизму на трибунах не було»
Зберегти
Вигляд

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс опісля матчу біло-синіх проти запорізького «Металурга» заявив, що клуб докладе максимум зусиль, щоб єврокубкові матчі навесні команда проводила за підтримки рідних трибун. 

Як відомо, після матчу Ліги Чемпіонів «Динамо» - «Челсі», у ході якого на трибунах НСК «Олімпійський» виникла сутичка у тому числі із темношкірими вболівальниками, УЄФА прийняло рішення про проведення 3 наступних єврокубкових поєдинків киян без глядачів.

«Правоохоронні ограни зараз додатково допитують потерпілих, найближчим часом ви усе дізнаєтесь. Нам ще потрібно пройти апеляцію, тому поки ми не можемо оприлюднювати те, про що йтиметься на засіданні УЄФА. Ми надамо додаткові аргументи і спробуємо зробити так, щоб один матч залишився все таки без глядачів, а другий і третій – умовно» - розповів президент «Динамо» (Київ). 

«Апеляцію ми ще не подали. У нас є можливість це зробити до 9 грудня. Ми її готуємо, працюємо із правоохоронними органами. З’являються нові факти, відповідно до цього нам потрібно буде дуже серйозно підготуватися і довести, що расизму там не було. Будемо намагатися пояснити, що це було просто хуліганство, адже футбол без глядачів – це не футбол» - зазначив Суркіс.  

Нагадаємо, перший матч без глядачів київське «Динамо» проведе у рамках 6 туру групового етапу Ліги Чемпіонів проти Тель-Авівського «Маккабі» у середу, 9 грудня.

/ Володимир Мула

Пов`язані новини