Одна з найбільших у світі мереж з продажу меблів, шведська компанія IKEA, планує здавати меблі в оренду. Спочатку у тестовому режимі можна буде орендувати офісні меблі, однак згодом для споживачів стане доступною оренда кухонь.

Зазначається, що експеримент планують розпочати у Швейцарії. Так компанія намагається збудувати більш «дружнє середовище» для своїх споживачів. Зокрема, це частина стратегії IKEA, яка передбачає продаж меблів, які можна легко відремонтувати, замінити, повторно використати, переробити та перепродати.

«Ви можете сказати, що оренда — це ще один спосіб фінансування купівлі кухні. Коли цю модель запустять і вона запрацює, ми матимемо набагато більший інтерес не лише у тому, щоб продавати кухні, але й побачити, що з ними відбувається та як покупець за ними доглядає», — повідомив голова IKEA Торбджорн Люф в інтерв’ю Financial Times.

Раніше IKEA у відповіді на запит Громадського підтвердила наміри зайти на ринок України. Його відкриють у київському торговельному центрі Ocean Mall.

У липні 2018 року шведська компанія IKEA розпочала набір співробітників в магазини в Україні. Відповідні оголошення з’явились на одному з сайтів для пошуку роботи. Компанія шукала менеджерів з продажу, працівників сервіс-центрів, відділів PR, логістики та HR.

Це вже третя спроба компанії вийти на український ринок. Перші плани про вихід шведського гіганта на український ринок були озвучені ще в 2005 році.

Поділитись: