Шведська компанія IKEA підтвердила вихід на український ринок та заявила про відкриття першого магазин міського формату в Києві у 2019 році.

Шведська компанія IKEA підтвердила вихід на український ринок та заявила про відкриття першого магазин міського формату в Києві у 2019 році.

Інформацію про відкриття магазину підтвердили у прес-службі компанії.

Україна стане одним із перших ринків, на яких ІКЕА відкриє city store, разом із Францією, Великою Британією, Данією, США та Китаєм.

«Ми раді оголосити наші наступні кроки на українському ринку. З урахуванням результатів дослідження ринку та споживчих уподобань наша команда обрала найсприятливішу бізнес-модель, яка дасть змогу ІКЕА реалізувати плани у Києві вже найближчим часом», — зазначив Стефан Вановербеке, Головний виконавчий директор IKEA Південно-Східна Європа.

У столичному магазині в торгово-розважальному центрі Ocean Mall, українцям запропонують не тільки товари, а й послуги для дому, зазначають у компанії.

Нагадаємо, на зустрічі з представниками компанії IKEA 12 вересня Президент України Петро Порошенко заявив, що процедура входження компанії на український ринок тривала 13 років.

Президент зазначив, що нині в Україні є покращення «інвестиційного клімату» для роботи компанії.

11 вересня близькі до забудовника джерела повідомили Громадському, що меблевий гігант IKEA відкриє свій перший магазин в Україні наступного року. Компанія уже підписала контракт з ТРЦ Ocean Mall (другою чергою Ocean Plaza) Вагіфа Алієва. 

Нагадаємо, у липні шведська компанія IKEA розпочала набір співробітників в магазини в Україні. Відповідні оголошення з’явились на одному з сайтів для пошуку роботи. Компанія шукала менеджерів з продажу, працівників сервіс-центрів, відділів PR, логістики та HR.

 /Анастасія Іванцова

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile