Іллю Киву виключили з лав Соціалістичної партії України та позбавили статусу голови цієї політсили.

Іллю Киву виключили з лав Соціалістичної партії України та позбавили статусу голови цієї політсили.

Відповідне рішення у суботу одноголосно ухвалили під час спільного засідання політради партії, передає УНІАН.

За словами лідера партії Петра Устенка, засідання політради було скликане позачергово у зв'язку зі «спробою рейдерського захоплення партії», яке намагався вчинити Кива.

«Вони здійснили спробу рейдерського захоплення політсили.  Цей факт має розслідувати НАБУ, факт зламу державного реєстру та внесення завідомо фальшивих даних має розслідувати СБУ. Ми вже подаємо відповідні заяви про злочин. Нам по дорозі із справжніми ідеологічними побратимами, а не з рейдерами-праворадикалами», — заявив Устенко.

Устенко також наголосив на тому, що після обрання Киви на посаду голови партії, він не виконав жодного взятого на себе забов'язання. 

«Кива спробував у рейдерський спосіб захопити партію і зробити її інструментом розбрату лівого поля. Він працює проти політичної сили, тому перебування його у лавах Соцпартії є неможливим», — зазначив він.

Після цього учасники засідання одноголосно визнали спробу рейдерського захоплення СПУ та проголосували за виключення Киви з лав Соцпартії.

Напередодні засідання політради партії Кива у Facebook заявив, що «за його спиною деякі члени політради партії намагалися продати Кремлю СПУ за $ 30 млн».

Нагадаємо, Кива заявив про те, що очолив «Соціалістичну партію України» улітку 2017 року.

Ілля Кива — український політик, колишній радник міністра внутрішніх справ. Упродовж 2014—2015 років брав участь у проведенні АТО у Донецькій та Луганській областях.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile