Очільник компанії Tesla, мільярдер Ілон Маск анонсував появу в Україні в 2019 році мережі станцій Tesla Superchargers для швидкого заряджання електромашин.

Про це Маск написав у Twitter.

«Більшість людей не знає, що мережа Tesla Supercharger дозволяє легко долати у подорожах великі дистанції у Сполучених Штатах, більшості Європи, Канаді та Китаї», — похвалився Маск.

На його допис відреагував один з користувачів Twitter та сказав, що в Ірландії станцій для заряджання електрокарів недостатньо.

На що Маск анонсував розширення мережі Tesla Superchargers.

«Покриття мережею Supercharger розшириться на 100% у Європі у наступному році. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини», — сказав він.

Згідно з картою станцій на сайті Tesla Superchargers, серед запланованих місць для побудови станцій в Україні вказані Житомир та селище Опарипси в Рівненській області. Утім у Tesla також зауважили, що точний час та конкретне місце розташування майбутньої станції ще можуть змінитися, а дата відкриття ще не підтверджена.

Червоним позначені наявні станції заряджання електрокарів Tesla, сірим - заплановані місця для станцій
Фото:

Tesla Screenshot

Повідомлення Маска про розширення мережі станцій зібрало у Twitter тисячі лайків та коментарів. До обговорення новини долучилися й українці. І попри привітання Tesla в Україні, Ілону Маску зробили зауваження, адже той неправильно написав Київ англійською.

«Київ вітає тебе, Ілоне! Але треба писати #KyivnotKiev. «Kiev» — це неправильна назва», — написав один з користувачів.

Маск на це відреагував і написав «Зрозумів!».

Раніше Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію, у межах якої звертатиметься до іноземних ЗМІ із закликом писати назву міста Київ правильно (#KyivNotKiev).

У світі встановлені 1386 станцій Tesla Supercharger. Як заявили у самій компанії, вартість заправки електрокара на Tesla Supercharger коштує дешевше, ніж бензин. Зокрема, у США вартість становить приблизно 0,26 долара за кВт/год. Однак ціни можуть варіюватися залежності від країни, конфігурації авто тощо.

Раніше Ілон Маск заявив, що автівкою Tesla можна буде керувати за допомогою свого смартфону.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile