УКРАЇНА

Іменем Конституції. Спецефір «Нині вже»

29 червня, 2018 17:16
УКРАЇНА/Іменем Конституції. Спецефір «Нині вже»
Зберегти
Вигляд
Наскільки важливим є головний закон країни, чому слід неухильно дотримуватися його меж, які там виписані і чи можливе укладення нового суспільного договору в Україні?

Наскільки важливим є головний закон країни, чому слід неухильно дотримуватися його меж, які там виписані та чи можливе укладення нового суспільного договору в Україні?

З нагоди Дня Конституції у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00 експерти-конституціоналісти говорять про значення Конституції та ризики недотримання її норм.

В студії Громадського дискутують: Юлія Кириченко керівниця напрямку конституційного права Центру Політико-Правових Реформ; Марина Ставнійчук членкиня Венеціанської комісії (2009-2013); Віктор Шишкін народний депутат України І-ІІІ скликань, суддя Конституційного Суду України (2006-2015).

Ведучий — Андрій Андрушків. 

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини