Фондовий індекс Dow Jones впав на 1175 пунктів. Це найбільше обвалення біржового індексу США з літа 2011 року.

Фондовий індекс Dow Jones впав на 1175 пунктів. Це найбільше обвалення біржового індексу США з літа 2011 року.

Про це повідомляє Associated Press.

За день індекс впав на 4,6% загалом, зупинившись на позначці нижче 24,000 пунктів. Якщо порівнювати з рекордно високою позначкою Dow Jones наприкінці січня, то він обвалився на 8,5%.

Протягом торговельної сесії Dow Jones опускався до позначки 1597 пунктів по відношенню до ціни відкриття. Це найзначніше падіння в абсолютному вираженні за всю історію торгів.

Індекс продовжує падати з початку 2 лютого. 

Як додає ВВС, наразі інвестори шукають найменші сигнали змін в економічних прогнозах, чекаючи, що вони можуть привести до зростання ключової ставки.

29 вересня 2008 року індекс Dow Jones впав на 777,68 пунктів, після того як конгрес не схвалив виділення банкам 700 мільярдів доларів держдопомоги після колапсу інвестбанку Lehman Borthers.

Промисловий індекс Dow Jones є біржовим індексом цінних паперів  30 найбільших американських підприємств. Він також є найстарішим індексом акцій у США.

Майже рік тому індекс Dow Jones перевищив позначку 20 тисяч пунктіввперше за 130 років. Тоді зліт індексу почався після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США.

Поділитись: