Індійський залізничний перевізник Indian Railways запустив новий експрес-потяг, в якому «забронювали» місце для індуїстського бога Шиви. На відкритті був присутній і прем’єр-міністр країни Нарендра Моді.

Як повідомляє Quartz, Шива теоретично зможе подорожувати на місці 64 вагону В5 між містом Варанасі індійського штату Утар-Прадеш і містами Індоре та Уджайн штату Мадх’я-Прадеш. Усі три населені пункти вважаються індійськими священними містами.

«На місці навіть намалювали храм, аби люди знали, що воно заброньоване», — цитує Quartz речника Північної залізниці Індії Діпак Кумар.

Утім пізніше, як повідомляє Times of India, залізничний перевізник уточнив, що «бронювання» триватиме лише під час першої поїздки 20 лютого, аби пасажири могли «попросити благословення для успіху нового проєкту».

«Ініціатива (з «бронюванням» місця для Шиви — ред.) передбачалася лише на час відкриття і як одноразова акція», — додали в індійській залізниці.

Шива — бог-руйнівник у трійці головних богів індуїстського пантеону разом із Брахмою і Вішну, покровитель йоги й тантри.

Поділитись: