Актар Імам із селища у східному індійському штаті Біхар змінив свій заповіт, розпорядившись віддати 2,5 гектари землі по його смерті двом індійським слонам — Моті (Перлинка) й Рані (Королева). Його сім’ї — дружині й дітям — дісталася значно менша частка, що їх не дуже втішило.

Про це повідомляє AFP.

В інтерв’ю інформагентству Імам пояснив своє рішення тим, що слони врятували його від «озброєних грабіжників» минулого року.

«Я просто не хочу, щоб мої Моті й Рані жили в скруті. Для мене вони майже як сім’я. Не хочу, щоб мої слони стали сиротами чи були покинуті в неволі й померли на вулиці або у спустошеному полі через неналежну турботу», — розповів чоловік.

Імам є власником благодійного фонду із захисту дикої природи, який піклується про слонів. Що стосується 20-річної Моті й 15-річної Рані, то їх він узяв під свою опіку після того, як їхня мати померла.

Чоловік визнає, що сім’я його крок не схвалила — адже тепер, після зміни заповіту, їм дісталася значно менша ділянка землі.

«Та вони не розуміють, що для мене слони — не експонати… Мої стосунки зі слонами — до кінця життя. Ми любимо одне одного», — запевнив він.

Індія — країна з найбільшою популяцією індійських слонів, але там їх визначають як вид під загрозою зникнення.

Поділитись: