ENRU

Індонезія хоче виготовляти гроші в Україні — Нацбанк

Індонезійська компанія Peruri сподівається налагодити співпрацю з Національним банком України в області виготовлення грошей.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Як зазначається, 11 травня 2017  НБУ відбулася зустріч в. о. голови регулятора Якова Смолія з делегацією індонезійської державної компанії Peruri — світовим виробником грошової та високозахищеної продукції.

Під час зустрічі йшлося про можливості встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком і компанією Peruri в області виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет.

Голова делегації, технічний директор компанії Peruri Харджо Сумарто Субандріо повідомив, що індонезійський виробник зацікавлений у постійному та надійному партнері, що зможе підтримати активну діяльність компанії на міжнародному ринку виробництва грошей.

«Нас приваблює можливість співпраці з Україною, оскільки рівень виробничих потужностей Банкнотно-монетного двору Національного банку України повністю відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції», — зазначив Субандрио.

У свою чергу Смолій висловив сподівання, що візит представників компанії стане початком майбутньої співпраці. Зараз Меморандум про домовленості узгоджується сторонами на сприятливих і взаємовигідних умовах.

Компанія Peruri є 100% державною компанією Республіки Індонезії, виробляє гроші для потреб власної країни і міжнародного ринку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Євробачення-2017 Нацбанк увів пам’ятну монету номіналом 5 гривень. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram