Війна / Безпека

Індонезія планує закупити українські штурмові гвинтівки та цікавиться бронетранспортерами — Укроборонпром

Укроборонпром
Війна/Безпека/Індонезія планує закупити українські штурмові гвинтівки та цікавиться бронетранспортерами — Укроборонпром
Зберегти
Вигляд
Військове керівництво Індонезії завило про намір закупити партію українських штурмових гвинтівок, а також висловило інтерес щодо вітчизняних радіоелектронних систем і бронетранспортерів.

Як повідомляє прес-служба державного концерну Укроборонпром, українські підприємства представили останні розробки на міжнародній виставці оборонних технологій Indo Defence-2018 в Індонезії.

Зазначається, що індонезійська сторона заявила про плани закупити партію українських штурмових гвинтівок під час зустрічі з представниками компанії Укрінмаш.

«Також (Індонезія — ред.) висловила інтерес щодо вітчизняних РЛС, зокрема контрбатарейних, БПЛА та авіаційних засобів радіоелектронної боротьби», — йдеться у повідомленні.

Крім того, українська компанія Укрспецекспорт підписала з однією з індонезійських компаній меморандум про взаєморозуміння щодо «просування» у Південно-Азійському регіоні українських бронетранспортерів.

«У рамках Indo Defence-2018 також відбулась зустріч із командувачем академії Збройних сил Індонезії адміралом Сіві Сукма Аджою. На ній, зокрема, йшлося про перспективи локалізації виробництва бронетехніки та протитанкових ракетних комплексів на території Республіки Індонезія», — розповіли в Укроборонпромі.

Як повідомлялося, Укроборонпром продаватиме своє майно через Prozorro.

Нагадаємо, Укроборонпром втратив 10 позицій у рейтингу виробників зброї Defense News.

Пов`язані новини