УКРАЇНА

Іноземні інвестори цікавляться 6 обленерго України – Фонд держмайна

УКРАЇНА/Іноземні інвестори цікавляться 6 обленерго України – Фонд держмайна
Зберегти
Вигляд

Іноземні інвестори, що подали заявки на участь в Українській енергетичній конференції, а їх понад 30, цікавляться українським енергетичним ринком і об'єктами, які пропонуються для приватизації, зокрема 6 обленерго, повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

«Думаю, зацікавлених стане ще більше після конференції, в ході якої інвестори зможуть поспілкуватися з першими особами держави і з топ-менеджментом 6 обленерго, Центренерго і чотирьох ТЕЦ, які ми плануємо виставляти на продаж у 2016-17 роках», – повідомив голова ФДМ Ігор Білоус.

Крім того, голова ФДМ повідомив: «Щоб добре продати енергетичні активи, слід розрекламувати не тільки їх, але і енергетичний ринок – тим більше, що його чекають серйозні зміни, і перш за все – лібералізація тарифів».

На його думку, очікувані зміни роблять інвестиції на цьому ринку цікавими не тільки для місцевого бізнесу, але і для іноземних інвесторів, які працюють в енергетичному секторі.

Нагадаємо, раніше у Мінекономіки пояснили, що приватизація необхідна, оскільки держава не може ефективно управляти 3 тисячами підприємств.

Заступник голови Мінекономіки Юлія Ковалів повідомила, що Фонд держмайна моніторитиме діяльність приватизованих підприємств.

Пов`язані новини