Життя

Іноземці організували у таборі відпочинок дітей бійців АТО

Життя/Іноземці організували у таборі відпочинок дітей бійців АТО
Зберегти
Вигляд

Діти військових, що загинули або воюють на сході України зараз відпочивають у таборі «Компас Парк» у селі Хрещатик Черкаської області. Фінансує дитячий відпочинок англійський благодійний фонд «Hope Now». Уже протягом 10 років він допомагає дітям-сиротам, дітям із бідних сімей та людям похилого віку. Кожного літа до табору приїжджають волонтери з Америки та Англії, які організовують відпочинок дітей та допомагають їм вивчати іноземну мову. Зараз увага іноземців спрямована на допомогу дітям бійців АТО.

«10 років тому ми заснували табір «Компас Парк» для того, щоб дати гарний відпочинок дітям-сиротам, дітям із бідних сімей, а також літнім людям. Із самого початку «Компас Парк» фінансували виключно люди, які підтримують роботу «Надійся тепер» в Англії. Із часом він став самоокуповуватися і місцеві почали жертвувати гроші. Із того часу, як ми почули про події, що відбуваються на сході України, ми весь час думали, як можемо допомогти дітям, чиї батьки зараз на сході. Фінансування табору, який зараз проходить, здійснюється за рахунок добровільних внесків людей в Англії», а – каже Джон Баджл, директор благодійного фонду «Hope Now».

«Як правило, ми намагаємося проводити щось для дітей із малозабезпечених сімей або дітей-сиріт. У нас спонтанно виникла ідея проведення цього табору. Адже весь час була думка, щоб провести щось для дітей, чиїх батьків ми дуже поважаємо за те, що вони роблять для нашої країни на сході України. У нас зараз близько 60 маленьких відпочивальників. 95 % – діти бійців АТО. На загальних зібраннях вони співають, ми їм сценки показуємо, є пляж та спортивний майданчик, де вони можуть грати», – розповідає директор «Компас Парку» Алла Фіпс.

«Я приїхав із двома братами. Сам про цей табір нічого не знав, але коли тато в АТО дізнався про нього, він подзвонив мамі і сказав, що я можу поїхати. Приїхав я сюди і спочатку думав, що це звичайний табір. А це спортивний рай! Приїхав у рай», – розповідає відвідувач табору Костя.

«Я в Україну приїжджаю кожного літа, щоб допомагати з проведенням табору. Я лідер однієї із команд і мені дуже подобається ця робота. Я була в Україні місяць тому і Алла мені розповіла, що буде цей табір для дітей воїнів АТО. І я захотіла безпосередньо приїхати і працювати з цими дітьми», зазначив волонтер із США Тейлор Прайс.

/Громадське.Черкаси

Пов`язані новини