Творці американського серіалу «Дивні дива» (Stranger Things) випустили книгу про нього, в якій розповіли деталі зйомок та різні варіанти розгортання подій, які прописували у сценарії.

Наприклад, перша назва серіалу була «Монток» (Montauk) — як відокремлена місцевість в окрузі Саффолк, де проживає мала кількість людей. Розгортаючи події серіалу не в Хоукінсі, Індіана, а в Саффолку творці хотіли вшанувати «найулюбленіший фільм усіх часів» — «Щелепи».

А велика лабораторія, де за сюжетом працював батько Одиннадцятої, називалася «Montauk Air Force Station».

Крім того, у першому ж сезоні мав загинути Стів — хлопець Ненсі Віллер (сестри Майка Віллера, який зник у паралельному світі). Також творці планували, що і головна героїня серіалу — Одиннадцята — також загине, пожертвуваши собою та врятувавши своїх друзів.

«Проте коли ми зрозуміли, що шоу буде довшим, ніж один сезон, ми повинні були його розвивати. І ми розуміли, що серіал не існуватиме без Одиннадцятої», — розповіли творці серіалу.

Також режисери розкрили секрети, як для зйомок створювали паралельний чорний світ.

Наприклад, навколишнє середовище та чорні тунелі, через які герої потрапляли у потойбічний світ, робилися з плівки, якою запаковують товар. А частини лахміття, які літали у повітрі, зробили з насіння кульбаби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Netflix дозволить глядачам впливати на сюжет серіалів — Bloomberg

Поділитись: