У четвер, 27 грудня, низка користувачів Instagram помітили, що стрічка публікацій у соцмережі стала горизонтальною: для того, аби побачити наступний пост, потрібно було свайпнути вправо за аналогією з «історіями». Багато користувачів обурились через такі зміни, пише TechCrunch.

Згодом в Instagram повідомили, що зміни у відображені постів були запровадження помилково.

«Через помилку деякі користувачі побачили зміни у тому, як їхня сторінка сьогодні відображається. Ми швидко виправили проблему, і інтерфейс повернувся до нормального стану. Просимо вибачення за незручності», — повідомив представник Instagram для TechCrunch.

Директор Instagram Адам Моссер пояснив, що Instagram намагався протестувати функцію Explore з невеликою кількістю користувачів, але тестування незрозумілим чином охопило більше людей.

Він додав, що помилку вже виправили, а користувачі можуть перезапустити свій Instagram, і зміни зникнуть.

За даними TechCrunch, Instagram продовжить тестувати горизонтальне перемотування стрічки в майбутньому. «Однак, з урахуванням сьогоднішньої агресивної реакції, їм варто подумати двічі», — пише видання.

На початку грудня в Instagram з'явилися голосові повідомлення.

Раніше в Instagram заявили, що почнуть боротися з додатками для штучного нарощування аудиторії, щоб зберегти «справжність» досвіду своїх користувачів.

Поділитись: