Станом на 09.00 12 жовтня на шостому арсеналі Міністерства оборони, що поблизу міста Ічня Чернігівської області, продовжуються заходи з ліквідації наслідків пожежі та вибухів на складах боєприпасів.

За даними Міноборони, інтенсивність вибухів, а також кількість осередків тління цієї ночі у порівнянні з попередньою значно зменшилася.

На території арсеналу працює пожежна техніка, зокрема 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), 15 пожежних автомобілів. Також на місце події здійснюється аеророзвідка, працює авіація ДСНС України. 

«15 груп розмінування здійснюють очищення адміністративної території арсеналу, ці роботи планується завершити сьогодні й провести контрольний огляд. У населених пунктах поблизу арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДСНС України метою очищення місцевості, доріг та під’їзних шляхів від залишків вибухонебезпечних предметів», — додали у Міноборони.

Загалом з початку ліквідації пожежі, яка виникла унаслідок вибухів на складах боєприпасів, для гасіння осередків вогню та тління здійснили 89 виїздів пожежних танків, які використали понад 800 тонн води. Літаки Ан-32 здійснили 46 вильотів та скинули 368 тонн води.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: