УКРАЇНА

Інтенсивність вибухів на арсеналі у Чернігівській області знизилась — Міноборони

9 жовтня, 2018 21:15
УКРАЇНА/Інтенсивність вибухів на арсеналі у Чернігівській області знизилась — Міноборони
Зберегти
Вигляд
Станом на 18 годину 9 жовтня вибухи на військовому складі боєприпасів неподалік Ічні Чернігівської області продовжувались, водночас їхня інтенсивність знизилась.

Станом на 18 годину 9 жовтня вибухи на військовому складі боєприпасів неподалік Ічні Чернігівської області продовжувались, водночас їхня інтенсивність знизилась.

Про це в ефірі Громадського повідомив прес-секретар Міністерства оборони України, Олексій Чорнобай.

За його словами, наразі спостерігається слабка інтенсивність вибухів.

«Але спостерігається відповідне зарево — це відбуваються вибухи боєприпасів для стрілецької зброї... Після 17:20 ми спостерігали збільшення інтенсивності до 18:00, але після цього часу інтенсивність значно зменшилась. Якщо брати за кількістю вибухів, вона різна: за одну хвилину це і чотири вибухи, і шість, і вісім», — пояснив він.

«Детонація відбувається на декількох майданчиках, але зараз це менше, ніж було удень», — додав Чорнобай.

На місці працюють групи аеророзвідки, які моніторять ситуацію щодо розповсюдження пожежі та задимленості.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Через вибухи влада евакуювали близько 10 тисяч людей у районі. О 4:22 закрили повітряний простір у радіусі 20 кілометрів, призупинили рух залізничного та автомобільного транспорту. Через вибухи також було відключено електро- та газопостачання в населених пунктах, що перебувають в зоні можливого ураження.

О 8 ранку Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

Військова прокуратура Центрального регіону розпочала кримінальне провадження за фактом вибухів на території 6 арсеналу Міністерства оборони. Стаття — недбале ставлення до військової служби.

Станом на 9:30 ранку 9 жовтня ДСНС повідомила про 12 тисяч евакуйованих

Пізніше Чернігівській ОДА повідомили, що у зону можливого ураження від наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині в радіусі 16 кілометрів потрапляють 18 794 людини, яких мають бути евакуйовані.

Також в ОДА повідомили про 63 людей, які звернулися за медичною допомогою.

Пов`язані новини