Керівництво телеканалу «Інтер» спростовує досягнення будь-яких домовленостей із екс-добробатівцями, які протестували під офісом.

Відповідну заяву опублікували на сайті «Подробиць».

«Телеканал «Інтер» ні про що не домовлявся з особами, що блокували роботу телецентру, і не вів ніяких переговорів з радикалами», — йдеться у заяві.

Також медійники стверджують, що офіс «Інтера» розблокували завдяки діям Національної поліції, Національної гвардії, а також «активної позиції співробітників і керівництва» телеканалу. «Ми пов'язуємо тиск на канал зі своєю професійною діяльністю», — стверджують журналісти в заяві.

Нагадаємо, екс-добробатівці призупинили блокування «Інтера» нібито за домовленістю із телеканалом. Водночас, протестувальники висунули ряд ультиматумів.

Учасники конфлікту нібито домовилися, що протягом 5 днів «Інтер» прибере увесь російський контент. Також буде звільнено Ігоря Шувалова, який де-факто керує «Національними інформаційними системами», які виробляють новинний контент для телеканалу «Інтер».

Раніше, 4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Поділитись: