У Києві на територію будівлі телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській кинули кілька пляшок із запальною сумішшю.

У Києві на територію будівлі телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській кинули кілька пляшок із запальною сумішшю.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

«Близько опівночі до чергової частини Шевченківського УП надійшло декілька повідомлень про те, що на прилеглу до території адміністративної будівлі телеканалу на вул. Дмитрівській невідомі кинули пляшки із запальною сумішшю», — сказано в повідомленні.

Охоронець розповів поліцейським, що почув кілька схожих на вибухи звуків і побачив на екранах камер відеоспостереження, як декілька чоловіків біжить в напрямку адмінбудівлі та полум’я.

Вибіг на вулицю і загасив пожежу.

Нагадаємо, 4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

5 вересня, екс-добробатівці поставили намети і заявили про безстрокову акцію. Попри ці дії «Інтер» не подав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. 

Поділитись: