Життя

Інтерпол зняв Януковича з міжнародного розшуку через оскарження його захисту

Життя/Інтерпол зняв Януковича з міжнародного розшуку через оскарження його захисту
Зберегти
Вигляд

Віктор Янукович більше не знаходиться у списках осіб, що розшукуються Інтерполом. Про це йдеться в прес-релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP.

Адвокати подали клопотання від імені Януковича в Інтерпол, в якому вимагали виключити його зі списку розшукуваних осіб. У своєму клопотанні адвокати посилаються на політичний характер кримінального переслідування Януковича українською владою.

Нагадаємо, Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича 12 січня. Наразі його анкета на сайті пуста.

Доступ до файлу Януковича обмежений тимчасово, повідомляє прес-служба МВС.

Підставою для обмеження стало оскарження оголошення міжнародного розшуку самим Януковичем та представниками його захисту.

Розгляд справи по суті запланований на наступну сесію Комісії по контролю за файлами Інтерполу, що відбудеться у вересні цього року.

Генеральна прокуратура України буде наполягати на розблокування інформації щодо міжнародного розшуку екс-президента країни Віктора Януковича, йдеться в повідомленні ГПУ.

Генпрокуратура направила Інтерполу інформацію про досудове розслідуванні щодо Януковича.

«В листі Інтерполу, висловлено прохання про надання роз'яснень положень законодавства України щодо спеціального досудового розслідування (in absentia) та уточнення окремих аспектів оголошення розшуку Януковича В. Ф. Запитувана інформація, невідкладно, в той же день була спрямована Генеральною прокуратурою України на адресу Генерального секретаріату Інтерполу», - підкреслили в прокуратурі.

Пов`язані новини