80 тисяч користувачів канадської компанії QuadrigaCX, яка надавала послуги посередника на ринку криптовалют, звернулися до поліції з вимогою ексгумувати тіло її померлого власника, бо після його смерті втратили доступ до своїх інвестицій у Bitcoin.

Як повідомляє The Guardian.

Власник QuadrigaCX 30-річний Джеральд Котен пішов із життя у грудні 2018 року через ускладнення хвороби Крона. Через деякий час після смерті Котена користувачі криптовалютної біржі втратили доступ до інвестованих у неї коштів – загалом ідеться про близько 190 мільйонів доларів.

Ключі від операцій на біржі, які могли б повернути доступ до грошей, є на ноутбуку Котена, але його дружина Дженіфер Робертсон стверджує, що не знає пароля від нього.

Тривала невизначеність спонукала інвесторів QuadrigaCX — свого часу найбільшої криптовалютної біржі Канади, яка нині оголосила банкрутство — засумніватися в тому, чи справді Котен мертвий. Тому вони звернулися до поліції Канади з вимогою ексгумувати тіло до весни 2020 року, щоб підтвердити факт його смерті.

Компанія Ernst & Young, якій доручили провести аудит QuadrigaCX, виявила, що Котен використовував гроші інвесторів, щоб розкішно жити зі своєю дружиною. Їм вдалося повернути 24 мільйонів доларів готівки та 9 мільйонів доларів активів, пов’язаних із Робертсон.

Розслідуванням QuadrigaCX також займаються правоохоронні органи Канади та США.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile