Економіка

Іран хоче купити у Росії зброї на 10 млрд євро

14 листопада, 2016 13:54
Економіка/Іран хоче купити у Росії зброї на 10 млрд євро
Зберегти
Вигляд
lead
Іран хоче купити російське озброєння й техніку, в тому числі танки Т-90, артилерійські системи, літаки й вертольоти на 10 мільярдів євро.

Іран хоче купити російське озброєння й техніку, в тому числі танки Т-90, артилерійські системи, літаки й вертольоти на 10 мільярдів євро.

Про це повідомив журналістам глава комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Віктор Озєров, передає «РИА Новости».

«Такі переговори ведуться, ґрунт створений, портфель становить близько 10 мільярдів доларів», — розповів сенатор, який знаходиться в Ірані в складі делегації Ради Федерації.

Цю інформацію Deutsche Welle підтвердив директор Другого департаменту Азії МЗС РФ Замір Кабулов, який визнав, що в Ірану є великий перелік продукції військового призначення, яку він хотів би придбати у Росії.

«Природно, частина з них — танки і винищувачі — підпадає під санкції Ради Безпеки ООН, адже існує мораторій», — зазначив Кабулов.

У такому випадку Росія має намір звернутися до Ради безпеки ООН за відповідним дозволом.

Про готовність Тегерана розвивати контакти з Росією в сфері військово-технічного співробітництва заявила і спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко, яка перебуває з візитом в Ірані.

«Природно, деталі й конкретні домовленості в цій сфері — це сфера відповідальності силових структур, але така робота ведеться», — заявила вона.

Пов`язані новини