Недотримання бойовиками і Росією на Донбасі режиму припинення вогню призводить до відсутності прогресу у вирішенні гуманітарних питань і питань безпеки в регіоні

Недотримання бойовиками і Росією на Донбасі режиму припинення вогню призводить до відсутності прогресу у вирішенні гуманітарних питань і питань безпеки в регіоні.

Про це заявила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«З часу нашої останньої зустрічі (засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську — ред.) у нас на сьогодні абсолютний нуль в прогресі вирішення ключових для України гуманітарних питань і питань безпеки — в контексті невиконання Росією і контрольованих нею бойовиків Мінських угод», — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що Україна на засіданні у Мінську порушить питання екологічної ситуації на Донбасі.

21 червня за результатами чергової зустрічі сторін у Мінську Тристороння контактна група підтримала звернення місцевих рад про початок так званого хлібного перемир'я — дотримання режиму тиші на час збирання врожаю з 24 червня 2017 року і далі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: