«Ісламська держава» може використовувати хімічну зброю в ході потенційних атак на території Великої Британії, але ні про які конкретні напади мова поки не йде.

Представники угруповання «Ісламська держава» можуть використовувати хімічну зброю в ході потенційних атак на території Великої Британії.

Таке припущення висловив міністр з безпеки Британії Бен Воллес, передає ВВС.

За його словами, ні про які конкретні напади мова поки не йде, однак ІД прагне до того, щоб максимізувати кількість жертв своїх нападів. Воллес нагадав про те, що раніше бойовики ІД вже використовували отруйні речовини в Іраку і Сирії.

«У них немає ніяких моральних обмежень щодо використання хімічної зброї, і якщо у них з'явиться така можливість, вони без вагань застосує його у нашій країні», – сказав він.

Воллес також зазначив, що в недавньому звіті Європолу наводяться свідчення того, що ІД проявляє інтерес до використання біологічної чи хімічної зброї. За його словами, під час облави на осередок ІД в Марокко в лютому місцеві спецслужби виявили речовини, які могли бути використані для створення бомби або «смертоносного отрутохімікату».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile