Ісламісти атакували місто Дейр-ез-Зор та його околиці, знищивши десятки цивільних громадян та урядових військових

Бойовики «Ісламської держави» розпочали найбільший за багато місяців наступ на утримувані урядовими силами райони Сирії. Цього разу ісламісти атакували місто Дейр-ез-Зор та його околиці, знищивши десятки цивільних громадян та урядових військових, повідомляє Reuters.

Щонайменше шість сильних вибухів стрясли місто після світанку, коли бойовики зіштовхнулися з сирійськими військовими та їх союзниками.

Наразі урядова авіація наносить удари по позиціях «Ісламської держави», повідомляє «Сирійська обсерваторія з прав людини».

За повідомленням союзницької до Асада «Хізбалли», армія відбиває атаки ісламістів одночасно на багатьох фронтах, включаючи військовий аеропорт міста.

Державне телебачення Сирії повідомляє про загибель 3 і поранення 9 осіб внаслідок артобстрілів з боку «Ісламської держави».

Як зазначає Reuters, наразі бойовики утримують більшу частину регіону, що знаходиться на кордоні з Іраком, і половину міста Дер-ез-Зор. Контрольовану урядом частину «Ісламська держава» тримає в облозі близько двох років.

Дер-ез-Зор — регіон, що слугує коридором від контрольованої «Ісламською державою» частини Іраку до фактичної столиці бойовиків — сирійського міста Ракка.

Нагадаємо, 11 грудня бойовики «Ісламської держави» відбили в урядових сил Сирії Пальміру.

 

Поділитись: