Бойовики угруповань «Ісламська Держава» і «Джебхат Ан-Нусра» використовують приціли нічного бачення з електронікою російського виробництва.

Бойовики угруповань «Ісламська Держава» і «Джебхат Ан-Нусра» (змінила назву на «Джабхат Фатх аль-Шам») використовують приціли нічного бачення з електронікою російського виробництва.

Про це пише російське видання «Коммерсант».

Досліджуючи зброю загиблих бойовиків в Сирії, військові фахівці виявили, що снайпери терористів використовують прилади нічного бачення третього покоління. Відповідні деталі виготовляються лише в США та Росії.

Однак, вивіз їх з території Сполучених штатів категорично заборонений. У Росії останнім часом діє аналогічне законодавство, проте, розібравши зброю бойовиків, фахівці виявили в приладах саме російську електроніку.

«Ми знайшли так звані електронно-оптичні перетворювачі (ЕОП), вироблені на російських підприємствах», — зазначив співрозмовник «Комерсант».

Яким чином вони потрапили в зону бойових дій, невідомо. За офіційними даними, кримінальні справи про втрату російськими військовослужбовцями військового майна у вигляді прицілів в Росії не порушували.

«Коммерсант» зазначає, що саме від вистрілів з гвинтівок в Сирії загинули ряд російських військових.

Раніше Росія, Іран і Туреччина підписали угоду про створення «деескалаційних зон» у Сирії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile