Терористичне угруповання «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за серію вибухів на Шрі-Ланці, унаслідок якої загинула 321 людина.

Про це повідомила організація SITE Intelligence Group, яка займається моніторингом активності бойовиків в інтернеті, з посиланням на заяву терористів.

Раніше міністр оборони Шрі-Ланки заявив, що серію вибухів в церквах і готелях під час святкування Великодня на Шрі-Ланці влаштували дві місцеві ісламістські організації. За його словами, атаки стали помстою ісламістів за напад на мечеті в Новій Зеландії, який стався у березні.

Нагадаємо, 21 квітня на Шрі-Ланці пролунало 6 вибухів: три у готелях і три у церквах. Зокрема в церквах, розташованих у містах Коччкаде, Негомбо та Баттікалоа. Усі готелі, у яких сталися вибухи, розташовані в Коломбо.

Пізніше з’явилась інформація про сьомий та восьмий вибухи.

За попередніми даними, серед загиблих на Шрі-Ланці є громадяни США, Великої Британії, Туреччини, Данії, Китаю, Японії, Пакистану, Португалії, Марокко, Індії та Бангладеш. Також за попередньою інформацією, українців серед жертв вибухів немає.

Поділитись: