У регіоні Галісія на північному заході Іспанії ввели карантин через спалах коронавірусної хвороби в одному з міст. Минулої доби в Іспанії вже відновлювали карантин в іншому місті.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що карантин стосується 70 тисяч жителів провінції Луго, що в Галісії. Там за останню добу коронавірусну хворобу підтвердили в 117 людей, тоді як загалом у Галісії — в 258.

Обмеження передбачають, що бари й ресторани не зможуть приймати більше 50% від кількості відвідувачів, на яку вони розраховані. Крім того, люди повинні обов’язково носити маски за межами будівель — навіть на пляжах і у відкритих басейнах.

Також 70 тисячам людей, яких стосується карантин, забороняється покидати територію до п’ятниці, 10 липня. Як зазначає Reuters, 12 липня в Галіції мають відбутися регіональні вибори.

Нагадаємо, 4 липня в Іспанії через спалах коронавірусного захворювання COVID-19 закрили на карантин місто Льєйда, в якому мешкають 200 тисяч людей.

21 червня в країні завершився режим надзвичайного стану, введений 14 березня через пандемію коронавірусу. В країну почали впускати туристів з країн Євросоюзу, Шенгенської зони і Великої Британії.

Станом на 5 липня в Іспанії коронавірусною хворобою хворіли або хворіють понад 205 тисяч людей, з них понад 28 тисяч померли.

А у світі з початку пандемії COVID-19 виявили у 11 млн 386 тисячі 560 людей, з них 6 млн 445 тисяч 57 пацієнтів одужали та 533 581 — помер від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 4 мільйони людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: