Під час тріатлону в іспанському місті Сантандер іспанський легкоатлет Дієго Ментріда пожертвував бронзовою медаллю, аби її отримав його конкурент. Той спершу був попереду Ментріди, але за лічені метри до фінішу випадково повернув не в той бік.

Про це повідомляє El Mundo.

Змагання відбулося ще 13 вересня. За кількадесят метрів від фінішу британець Джеймс Тиґль упевнено тримався на третьому місці, але під час останнього повороту побіг у бік нерівної загорожі, втративши темп.

Тиґля одразу ж обігнав Ментріда, впритул наблизившись до фінішної лінії. Якби він її перетнув, то посів би третє місце в забігу. Але за кілька кроків до фінішу іспанець раптом зупинився, пропустивши Тиґля попереду.

На відео з місця події видно, як Тиґль добігає до Ментріди, після чого чоловіки тиснуть один одному руки, й британський легкоатлет перетинає фініш третім.

Пізніше організатори тріатлону присудили іспанцеві почесне третє місце й грошову винагороду в розмірі 300 євро — таку ж, як і Тиґлю.

Сам Ментріда розповів в інтерв’ю Eurosport: «Побачивши, як він (Тиґль — ред.) несвідомо помилився, я зупинився. Він заслуговував на це (перемогу — ред.)». І додав, що якби таке сталося вдруге, він би вчинив так само.

Вчинок іспанського легкоатлета високо оцінили як інші спортсмени, так і користувачі соцмереж. Переможець того забігу Франциско Хав’єр Гомес Нойя назвав жест Ментріди «найкращим в історії», передає BBC.

Поділитись: