Війна

Історії ультрас на війні: «Ліс» — Hromadske.doc

21 квітня, 2018 12:50
Війна/Історії ультрас на війні: «Ліс» — Hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Снайпера з позивним «Ліс» взяли добровольцем не з першої спроби. За другим разом у військкоматі йому навіть натякали на хабар, якщо хоче потрапити в армію. Втретє «Ліс» прийшов із посвідченням кандидата в майстри спорту зі стрільби з гвинтівки. Тепер він служить у зоні бойових дій, бо каже, що тільки тут йому не соромно.

Снайпера з позивним «Ліс» взяли добровольцем не з першої спроби. За другим разом у військкоматі йому навіть натякали на хабар, якщо хоче потрапити в армію.

Втретє «Ліс» прийшов із посвідченням кандидата в майстри спорту зі стрільби з гвинтівки. Тепер він служить у зоні бойових дій, бо каже, що тільки тут йому не соромно.

Чому перемир'я, укладене ще під час Революції Гідності між футбольними хуліганами з різних клубів , досі працює, а «Мінські домовленості» — ні?

Історія вінницького снайпера з позивним «Ліс» — одна з циклу hromadske.doc про футбольних хуліганів, які попри репутацію розбишак раптом стали ударною силою Революції Гідності, а потім одними з перших пішли добровольцями на російсько-українську війну. Відеоісторії з циклу «Ультрас: шлях до волі» відзняті на Сході України, зокрема на передовій та в зоні бойових дій, створені в партнерстві з волонтерами «Народного Тилу» та фотографом Романом Ніколаєвим.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Історії ультрас на війні: «Фан» — Hromadske.doc

Пов`язані новини