Політика

Італійський суд заарештував екс-регіонала Маркова

Політика/Італійський суд заарештував екс-регіонала Маркова
Зберегти
Вигляд

Суд італійського міста Генуя обрав міру запобіжного заходу щодо колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Ігоря Маркова – утримання під вартою.

Про це повідомив народний депутат України Андрій Лозовий у Facebook.

Як відзначив Лозовий, захист екс-депутата має право оскаржити рішення протягом п’яти днів.

«Від того, чи оскаржить, залежить і дата наступного судового засідання, на якому, очевидно, і буде розглянуто питання про екстрадицію Маркова в Україну», – зазначив депутат.

Колишній народний депутат Ігор Марков був затриманий 12 серпня в Італії за орієнтуванням українського бюро Інтерполу на підставі звинувачення хуліганстві.

Ігоря Маркова було оголошено в розшук у грудні 2014 року. Його підозрюють у «хуліганстві хуліганство з нанесенням тілесних ушкоджень». У жовтні 2013 його затримала міліція за підозрою в організації побиття учасників мітингу в Одесі в 2007 році.

2007 року в Одеській обласній адміністрації відбувалися пікети націоналістів проти встановлення в місті пам'ятника Катерині II.

Приморський суд Одеси звільнив Маркова у 2014 році, коли у лютому Верховна Рада повернула йому мандат.

Екс-нардеп входив до «Партії регіонів», критикував намір України підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом і агітував за зближення з Росією та Митним союзом.

На початку серпня  Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого «Комітету порятунку України», очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.

/ фото АТВ

Пов`язані новини