ENRU

Акторка Іванна Сахно про «Тихоокеанський рубіж», повільний Голлівуд і акцент

Українська акторка Іванна Сахно дебютує в голлівудському блокбастері. Вона зіграла у продовженні стрічки «Тихоокеанський рубіж», що вийде в прокат у лютому 2018-го. До того акторка встигла знятися в серіалі «Леся+Рома», фільмі «Іван Сила» й навіть кліпі гурту Green Day.

Ми поговорили з Іванною про те, яке кіно її надихає, і чого навчили зйомки в українських та голлівудських фільмах.

Про творче дитинство

Коли мені було два роки, батьки відвели мене на фігурне катання. Але після травми я змінила напрямок, мене віддали на художній факультет Київської дитячої академії мистецтв. Тому паралельно з кінороботами я навчалась малювати, робила скульптури, графіку. В серіалі «Леся+Рома» я з'явилась, коли мені було 6.

Іванна Сахно, hromadske.ua

Десь коли мені було сім, моя мама показала мені фільм «Амелі» Жана-П'єра Жане. Я подивилась його 50 разів за 2 місяці й почала закохуватися у іноземне кіно. Але крім цього, мої батьки з дитинства привчали мене до фільмів Олександра Довженка та Івана Миколайчука. 

Про зйомки в продовженні «Тихоокеанського рубежу»

Для зйомок у фільмі «Тихоокеанський рубіж: Повстання» мені потрібно було набрати м'язової маси, тому я ще за 3 місяці до початку зйомок почала працювати з тренером. Кожного дня доводилось займатись по 3-4 години. Також мені коротко підстригли волосся, хоч до цього я завжди ходила з довгим.

Зйомки навчили мене дисципліни. Фізичне навантаження було дуже великим, мій костюм важив 15 кілограм. Треба було дуже багато бігати. Також не можна було пити чи їсти через неможливість знімати костюми — зняти костюм займало годину, тому ми носили їх впродовж всього знімального дня. 

Про американський кінематограф

Великий плюс американського кіно в тому, що тобі дають час розробити свого персонажа, поговорити про нього з режисером, перейняти атмосферу, побудувати стосунки між акторами. 

Якщо ти хочеш бути акторкою в Голлівуді, не можна мати український акцент. Треба мати американську вимову або можливість робити різні акценти для різних ролей. Тому десь рік тому мої менеджери заборонили мені спілкуватися з батьками українською, дивитися українське телебачення і навіть читати українські книжки. Я займалася з тренером вимови щодня й досі маю заняття кілька разів на тиждень. 

Іванна Сахно, hromadske.ua

Важливо бути терплячим і віддавати всю свою енергію, всю свою силу і все своє вміння кожного разу, коли йдеш до кастинг-директорів. Але потрібно пам'ятати, що може бути той, хто працює на півпроцента більше, ніж ти. Тому потрібно працювати якомога більше, це постійна робота над собою.