УКРАЇНА

Із України видворили російського кримінального авторитета «Хасана» — МВС

25 лютого, 2018 22:59
УКРАЇНА/Із України видворили російського кримінального авторитета «Хасана» — МВС
Зберегти
Вигляд
lead
У Вишгороді на Київщині поліцейські затримали та видворили з країни російського кримінального авторитета на прізвисько «Хасан».

У Вишгороді на Київщині поліцейські затримали та видворили з країни російського кримінального авторитета на прізвисько «Хасан».

Про це йдеться у повідомленні Міністерства внутрішніх справ.

За даними МВС, справжнє ім'я 56-річного зловмисника Заур Домбаєв, він є громадянином РФ.

«Він є членом незаконних збройних формувань і впливав на дестабілізацію та погіршення криміногенної обстановки», — кажуть в МВС.

Як стверджують у відомстві, «Хасан» контролював діяльність організованих злочинних угрупувань, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини.

«Іноземець розвивав злочинні традиції, ідеї, погляди з метою залучення до злочинної діяльності молоді. Також матеріально підтримував засуджених, звільнених з місць позбавлення волі та впливав на них», — йдеться у заяві.

Крім того, він підтримував зв'язки з лідерами регіональних злочинних груп, а також узгоджував свої дії зі «злодіями в законі». «Держміграційною службою ухвалено рішення примусово видворити нелегала з забороною в'їзду на територію України упродовж 3-х років», — наголосили в МВС.

Чоловіка депортовано в Росію 23 лютого потягом «Київ-Москва».

У вересні минулого року в Одесі поліцейські знайшли «общак злодія у законі» з $1 мільйоном.

Пов`язані новини